Велозлодії продовжують промишляти в обласному центрі – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Велозлодії продовжують промишляти в обласному центрі

22 травня на лінію «102» надійшло три повідомлення від жителівобласного центру. Тернополяни через свою безпечність потерпіливід рук злодіїв. Люди залишали свої дороговартісні велосипеди у підсобних приміщеннях, під’їздах та сушарнях. Не врятували нізахисні троси, ні замки, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на поліцію Тернополя.

 За фактом крадіжок відкрито кримінальні провадження відповідно до частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці звертаються до мешканців та гостей краю. Не залишайте своїдвоколісники у легкодоступних місцях. Пам’ятайте, що під’їзди та сушарні – це не місце для зберігання вашого майна.

Дбати про надійну охорону велосипеда – єдиний вихід із ситуації і, певно,найбільш дієвий. Деякі замки тільки називаються замками. Насправді тросиможна перерізати кусачками за лічені хвилини. Якщо купувати, то тількидорожчі арматури. Спеціалісти радять купувати лише дорогі U-подібні замки.

Ще одна важлива порада  – не залишати велосипед в місці з відносновільним доступом сторонніх людей. Пам’ятайте, що злодії завжди полюють на легку здобич. Достатньо вам відвернутися на хвилину-другу – і ваш двоколісний потрапить до рук крадіїв. Перш за все, відмовтеся від ідеїзберігати свій велосипед в наступних місцях:

– на сходовому майданчику;

– у загальному коридорі;

– у підвалі;

– на подвір’ї будинку.

Велосипед слід зберігати тільки в квартирі (приватному будинку). Іншихваріантів не існує. Незручно, зате надійно.

Припаркувавши велосипед в людному місці, ніколи не залишайте йогонадовго без нагляду. Грамотно пристебніть велосипед хорошим U-подібнимзамком або ланцюгом за непорушний об’єкт(стовп, металеву огорожу)І пам’ятайте: чим швидше повернетеся, тим більше ймовірність застати свій велосипед на місці. Також ніколи не давайте кататися на своєму велосипедінезнайомим або малознайомим людям.

Збережіть інформацію щодо вашого велосипеда – номер та серію (зазначенана рамі), на всяк випадок сфотографуйте двоколісник. Якщо крадіжкиуникнути не вдалося, телефонуйте на лінію «102».

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*