Педагоги Монастирищини поділились досвідом – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Педагоги Монастирищини поділились досвідом

На базі Тернопільського ОКІППО відбувся обласний семінар на тему “Шляхи підвищення ефективності позакласної та позашкільної роботи з фізичного виховання: з досвіду роботи Монастириського району”. Учасниками семінару були методисти фізичної культури РМК, ОТГ.

Повідомляє сайт МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на обласну раду.

Про сучасний стан та перспективи розвитку освіти Монастирищини, особливості організації та напрямки методичної роботи з учителями фізичної культури району ознайомили присутніх завідувач Монастириського РМК Тиханська Т.М. та методист фізичної культури Монастириського РМК Жилавий М.В.

Учителі фізичної культури Іроденко М.Д., (Ковалівська ЗОШ І-ІІІ ст.) Расевич І.Р., Дронь І.М. (Монастириська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Гаврилишин Р.М. (Коропецька ЗОШ І-ІІІ ст.) поділились практичним досвідом роботи з використання сучасних підходів до організації спортивно-масової роботи в позаурочний час, про спеціальні комплексні тести для відбору обдарованих дітей у спортивні секції, про заохочення школярів до занять спортом та організацію, проведення та результати участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів району у спортивних змаганнях.

Директор районної ДЮСШ Паньків М.Б. не оминув увагою питання співпраці тренерів з учителями фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів та підвищення спортивної майстерності учнів в позашкільній установі.

Кандидат психологічних наук Сіткар В.І. зупинився на практичних аспектах та специфіці організації і змісту позакласної роботи з фізичного виховання у початковій школі.

Питання роботи з обдарованими дітьми та створення для них належного освітнього середовища розкрила у своїй доповіді методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО Єднак Г.М.
Завершився семінар підбиттям підсумків та виробленням рекомендацій.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*