Підписано протокол намірів між Тернопільською облрадою, Тернопільською ОДА та Люблінським воєводством – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Підписано протокол намірів між Тернопільською облрадою, Тернопільською ОДА та Люблінським воєводством

Як повідомлялось раніше, делегація Тернопільщини, очолювана головою облради Віктором Овчаруком та головою  ОДА Степаном Барною, з робочим візитом   перебуває у Польщі.

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО, з посиланням на обласну раду.

Напередодні тернополяни відвідали місто Холм, де  відбулась зустріч із Почесним Консулом України в Холмі Станіставом Адамяком та керівництвом міста.

7 листопада керівники області взяли участь у Європейському тижні інновацій, що відбувається у Любліні.  У рамках форуму  – дискусійні панелі: «Біотехнологія», «Налагодження співпраці – інтелегентні спеціальності регіонів», «Співпраця науки та бізнесу- добрі практики», «Відновлювальні джерела енергії» тощо.

Як було заявлено раніше, голова обласної ради Віктор Овчарук, голова ОДА Степан Барна, польська сторона в особі маршалека Люблінського воєводства Славоміра Сосновскі підписали протокол намірів між Тернопільською обласною радою, Тернопільською ОДА та Люблінським воєводством.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*