Степан Барна вручив державні нагороди жителям краю – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна вручив державні нагороди жителям краю

На засіданні колегії обласної державної адміністрації 31 травня голова обласної державної адміністрації Степан Барна вручив державні нагороди жителям краю, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
Зокрема, за вагомий особистий внесок у розбудову житлово-комунального господарства Тернопільської області та сумлінну працю Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено головного інженера Бучацького комбінату комунальних підприємств Володимира Ільницького та начальника комунального підприємства «Вишнівець» Марію Муравську.
За вагомий внесок у забезпечення розвитку національного мистецтва, плідну багаторічну працю та високий професіоналізм оголошено подяку Прем`єр-міністра України старшому викладачеві кафедри методики викладання мистецьких дисциплін Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка Євгену Удіну.
За вагомий внесок у забезпечення розвитку житлово-комунального господарства, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм оголошено подяку Прем`єр-міністра України начальнику теплорайону №1 комунального підприємства Тернопільської міської ради «Тернопільміськтеплокомуненерго» Василю Підгурському та електрику Бучацького комбінату комунальних підприємств Петру Цюпі.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*