Чи заборонять будь-яку забудову парків у Тернополі?

Упродовж десятиліть міські парки, сквери завжди були і залишаються улюбленим місцем масового відпочинку тернополян. Без них файне місто перестане бути файним та унікальним. А ще зелені насадження беруть на себе основний удар від шкідливих викидів тисяч автомобілів, яких з кожним роком на тернопільських дорогах тільки більшає. Люди це розуміють, тому й намагаються вберегти кожне дерево, кожен кущ, кожну рослину, які, до речі, самі й висаджували на толоках, у вільний час.
Чому ж цього не хоче розуміти влада? Чому завжди опиняється на боці тих, хто хоче їх знищити, а не розширити?
Позбавлене здорового глузду будівництво у парку Національного Відродження – яскравий приклад того, як міська влада ігнорує волю громади. Як вона, разом з деревами, вирубує з людських душ віру у те, що Тернопіль залишатиметься унікальним зеленим містом України!
І не так вже й знаково, що насправді хочуть збудувати у парку Національного відродження – еко-готель, чи хостел. Значно страшніше і цинічніше те, що тут взагалі щось хочуть будувати.
Не менш болючим є забудова скверу Миру. Люди роком раніше піднялися, щоб там не побудували мийки( іі було таки передбачено) Нам вдалося це зробити. Терер інша боротьба чекає .
Відтак я цілком і повністю підтримую законопроект Тараса Серетного щодо заборони на будь-яку забудову парків і закликаю депутатів усіх фракцій проголосувати за цей документ. Саме такого рішення від нас чекає тернопільська громада.
Сьогодні не головне, яку партію ви представляєте у міськраді, не важливі ваші політичні погляди та переконання. Щоб зупинити вже занесену над тернопільськими парками сокиру забудовників і їх покровителів, достатньо бути патріотом такого рідного і файного міста. Тож будьмо ними!

Оксана Яциковська, депутат Тернопільської міської ради (Радикальна партія Олега Ляшка)

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*