Державний реєстратор бере участь у рейдерстві – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Державний реєстратор бере участь у рейдерстві

Кримінальний скандал, пов’язаний з відвертим обманом селян-власників земельних паїв, стрімко набирає обертів на Тернопільщині. У Гусятинському, Борщівському, Монастириському  та Бучацькому районах  агрохолдинг «Мрія», зрозуміши, що  силові методи (а вони застосовувались неодноразово) не  «проходять», вирішив діяти, вишукуючи юридичні шпарини і недобросовісних  правників –зокрема державного реєстратора з Монастириська.

Повідомляє сайт  МОНАСТИРИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Про зухвалу «держреєстраторську» схему – розповімо за кілька абзаців, а зараз коротко нагадаємо суть конфлікту, який тягнеться вже другий рік поспіль…

Власники паїв із вищезазначених районів області ще у 2010-ому  уклали договори про оренду їхніх земельних ділянок з колишнім керівництвом «Мрії». Претензій з обох сторін не виникало, і співпраця була взаємовигідною. Але, коли керувати агрохолдингом прислали російсько-донецького ставленика – «гастролера» Саймона Чернявського – ситуація докорінно змінилась.

Люди  обурювались безгосподарністю «нового» агрохолдингу, і були незадоволені оплатою за їх земельні паї. Відтак – коли у 2015-ому – терміни угод завершились, селяни не стали їх продовжувати, а уклали договори з іншими сільгосппідприємствами. Серед них – і «Борщівська аграрна компанія».

А «Мрія» – за будь-яку ціну – вирішила повернути собі втрачену людську землю. Наймали тітушок, погрожували непокірним зброєю, силою захоплювали поля і намагались тракторами знищити  все, переоравши  на користь власних посівів. Але таке  рейдерство не пройшло – люди встали «живою стіною» і  почали викликати поліцію та прокуратуру.

Тоді – спочатку агрохолдинг увів в оману комісію Міністерства юстиції, надавши на її розгляд підроблені листи від селян, у яких вони нібито просять про продовження співпраці з «Мрією». Насправді ж, ці «листи» – звичайнісінька фальшивка. І зараз люди, найнявши адвокатів, аргументовано це Мін’юсту доводять…

А «Мрія», тим часом, взялась до іншої оборудки – «домовилась» з державним реєстратором у районному центрі Монастириськ. І ця чиновниця (ми покажемо її на відео), користуючись службовим становищем і порушуючи Закон, безсовісно ставить всілякі перепони, аби не реєструвати договори оренди, які хочуть укласти самі селяни, а натомість, «тишком-нишком» реєструє  зфальшовані  угоди, вигідні агрохолдингу. Угоди, які перетворюють мешканців сіл на безправних рабів…

Розшифруємо цю махінацію. Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно (пункт 9) чітко вимагає, що разом із заявою власника паю обо’язково подається і оригінал договору оренди землі. Обурені селяни, які прийшли до «контори» реєстратора, не стримуючи негативних емоцій, запитували – «яке ви мали право прийняти до розляду і реєструвати фальшиві  заяви, яких ми не писали і, такі ж підроблені договори, яких ми з агрохолдингом «Мрія» – не підписували…

А державний реєстратор, упіймана «на гарячому», безсоромно «відстрілювалась» тим, що, мовляв, не повинна(!) перевіряти правдивість документів, а, якщо комусь щось та й не подобається, то – йдіть до суду. Селяни та їхні представники просто в очі заявили «реєстратору-фальсифікатору»: те, що ви виробляєте  – «чітка і послідовна реалізація рейдерської схеми…» Зрештою, на відео все чітко зафіксовано.

Обдурені селяни здаватись не збираються. Мають намір, і вже роблять це, відстоювати свою правду у суді, де сподіваються скасувати і зфальсифіковані «держреєстрації» на користь агрохолдинга «Мрія», і рішення комісії Мін’юсту.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Интервью Ксении Сoбчaк с Aлексеем Нaвaльным взoрвaлo сеть: “Чтo Вы несете, Ксения?”

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Рoсіянин змінив стaть зaрaди дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*