Діти бійців АТО з Тернопільщини вирушають на відпочинок у Литву – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Діти бійців АТО з Тернопільщини вирушають на відпочинок у Литву

На відпочинок у Литву сьогодні, 17 серпня вирушають 20 дітей військовослужбовців АТО з Тернопільщини. Школярі відпочиватимуть за кордоном впродовж десяти днів (з 18 – по 28 серпня). Їх супроводжуватимуть медики й педагоги.

Дітей з Тернопільщини гостинно прийматиме Тауразький повіт, де вони побувають у містах Юрбаркас, Шилале, Пагетяй та Клайпеда. Планується насичена програма перебування: відвідини заповідників, дельфінарію, аквапарку та музеїв, поїздка на кораблі. А також цікаві й пізнавальні едукаційні заняття.

«Проживання, харчування, відпочинок, екскурсії для дітей повністю забезпечує приймаюча сторона — Литва. Транспортні послуги за маршрутом Тернопіль-Таураге-Тернопіль забезпечує управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА. До слова, такі гуманітарні проекти вказане управління супроводжує і реалізує впродовж двох останніх років», — повідомляє заступник начальника управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА Наталя Зарицька.

Урочисте відправлення дітей відбудеться 17 серпня о 18.00 біля Національного банку України в Тернопільській області, що поблизу Тернопільської обласної державної адміністрації  (вул. Грушевського, 8).

Leave a comment

Your email address will not be published.


*