Кременецькі санкарі серед переможців «Кубку Бони» – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Кременецькі санкарі серед переможців «Кубку Бони»

На навчально-спортивній базі олімпійської підготовки «Кременець» пройшли Міжнародні змагання із санного спорту на санкороликах «Кубок Бони-2019». Такий захід на теренах Тернопілля проводився вже 19-тий раз поспіль. Учасниками змагань цьогоріч стали 69 спортсменів – команди України та Польщі. Нашу державу представляли санкарі з Львівської (м. Львів) та Тернопільської (м. Кременець) областей.

Як повідомив Президент Федерації санного спорту України Анатолій Малищик, результати змагань були такими:

Чоловіки

1 місце – Мандзій Андрій (Кременець, обласна ШВСМ)

2 місце – Дукач Антон (Львів)

3 місце – Гібський Олександр (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

Жінки

1 місце – Туницька Юліана (Кременець, обласна ШВСМ)

2 місце – Стецьків Олена (Львів)

3 місце – Драбінська Наталя (Львів)

Юніори

1 місце – Волянюк Олесь (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

2 місце – Твердохліб Олександр (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

3 місце – Щербатко Владислав (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

Юніорки

1 місце – Васильків Катерина (Львів)

2 місце – Гуменюк Світлана (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

3 місце – Іщук Єлизавета (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

Юнаки група А

1 місце – Микиєвич Вадим (Львів)

2 місце – Пилипів Олег-Роман (Львів)

3 місце – Марциновський Даниїл (Львів)

Дівчата група А

1 місце – Антонюк Надія (Львів)

2 місце – Хитренко Наталія (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

3 місце – Коваль Вікторія (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

Юнаки група В

1 місце – Шевчук Антон (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

2 місце – Криховецький Станіслав (Львів)

3 місце – Панчук Максим (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

Дівчата група В

1 місце – Гурник Ольга (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

2 місце – Федорчук Дарина (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

3 місце – Кроншталь Олена (Львів)

Юнаки група С

1 місце – Борусевич Артем (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

2 місце – Дідик Богдан (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

3 місце – Шевчук Іван (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

Дівчата група С

1 місце – Ганічева Еліза (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

2 місце – Прончак Софія (Львів)

3 місце – Косоян Яна (Кременець, КУТОР ДЮСШ із зимових видів спорту)

Командна гонка «Кубок Бони»

1 місце – Україна -1

2 місце – Україна-2

3 місце – Польща

Командна гонка «НОК України»

1 місце – Кременець

2 місце – Львів

3 місце – Новий Сонж (Польща)

Організаторами змагань виступили Міжнародна Федерація санного спорту, Федерація санного спорту України, Національний Олімпійський Комітет України, а також Мінполодьспорт України, управління фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА, Кременецька РДА, Кременецька районна рада, Кременецька міська рада.

джерело: управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів
 
 
Про філософа Барну, ксенофобію та куму Порошенка
 
 
Про цинізм Порошенка, дружбу з Садовим та дзвінок до Гриценка
 
 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*