На Тернопільщині побувала делегація Національної ради української національної меншини Сербії – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

На Тернопільщині побувала делегація Національної ради української національної меншини Сербії

Тернопільщину 12 квітня відвідала делегація Національної ради української національної меншини Сербії. Для поглиблення двостороннього співробітництва між обласною держаною адміністрацією, обласною радою та Національною радою української меншини Сербії (в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю, підписаного 26 жовтня 2007 року), почесні гості офіційно зустрілися з представниками місцевої влади, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.
«За десять років нашого співробітництва ви стали для нас друзями і партнерами. За цей час були втілені в життя конкретні заходи, які принесли плідні результати. Зокрема, реалізований у 2009-2010 роках проект літньої школи україністики, екскурсійна місія «Слідами наших предків», участь тернопільських делегацій у фестивалях української пісні. Зроблено вже чимало і я переконаний, що у майбутньому вдасться зробити ще більше», — зазначив заступник голови-керівник апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Вонс.
Він висловив особливу подяку за організацію відпочинку та оздоровлення групи дітей з сімей військовослужбовців краю та учасників антитерористичної операції. А також користуючись нагодою, запросив почесних гостей на Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2017», що відбудеться 25 травня. Крім двосторонньої співпраці у мистецькій сфері, Ігор Вонс висловив сподівання й на встановлення бізнес-контактів із залученням підприємців Сербії та українських представників бізнесу для обміну досвідом, пошуків вдалих інвестиційних проектів тощо.
Під час офіційної зустрічі голова Національної ради української національної меншини Сербії Йозо Сапун, секретар Національної ради української національної меншини Сербії Далібор П’єкні та член Національної ради української національної меншини Сербії, голова Українського центру «Кобзар» Міро Калинюк переглянули фільм про потенціал Тернопілля.
«Сьогодні як ніколи важливо розвивати економічний потенціал області. Для залучення іноземних інвестицій необхідна хороша промоція і я вірю, що наша українська діаспора зможе гідно представити нас у світі», — наголосив Ігор Вонс.
У свою чергу голова Національної ради української національної меншини Сербії Йозо Сапун зазначив, що також цінує таку двосторонню співпрацю.
«Ваші мистецькі колективи брали участь в наших фестивалях. А у нас гастролювали актори тернопільського лялькового театру і наші діти чи не вперше у житті бачили щось подібне. Школярі відвідували заняття літньої школи україністики й отримали масу позитивних вражень. Надіємося, що наше співробітництво розвиватиметься й надалі», — зазначив Йозо Сапун.

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*