Не впускайте до хати невідомих – вас обдурять та обкрадуть – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Не впускайте до хати невідомих – вас обдурять та обкрадуть

Псевдопрацівник  соціальної служби прибрала до рук усі ювелірні вироби пенсіонерки з Тернополя, пише сектор комунікації НП Тернопільської області, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

 

Неприємність спіткала 90-річну тернополянку 28 листопада. Вирушаючи в обідню пору в магазин вона на сходовій клітці зустріла незнайомку. Дівчина представилася працівником соцслужби та спитала, чи бува старенька не має статус учасника бойових дій, бо саме таким людям вони надаватимуть грошову допомогу. Пенсіонерка підтвердила, що має такий статус, а незнайомка запропонувала піднятися до квартири аби заповнити списки на отримання допомоги до свят.

 

Вдома господиня показала шахрайці необхідні документи, а гостя, записавши дані, попросила напитися води. І допоки старенька набирала воду, зловмисниця швидко обнишпорила кімнату та знайшла у серванті золоті і срібні прикраси. Злодійка викрала усі каблучки та сережки, напилася води і покинула помешкання. А бідолашна старенька лише увечері помітила пропажу. Довелося телефонувати в поліцію.

 

Краяни,  не будьте такими довірливими! Не довіряйте незнайомцям та ні в якому разі не впускайте їх до свого помешкання! Розкажіть  про подібні афери стареньким родичам та сусідам. Саме люди похилого найчастіше потрапляють на гачок шахраїв.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*