Ні вікон, ні дверей – на Тернопіллі злодії розтягують на металобрухт санаторій – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Ні вікон, ні дверей – на Тернопіллі злодії розтягують на металобрухт санаторій

Днями правоохоронці Тернопільщини викрили двох злодюжок, які вкрали з будівлі санаторію «Збруч» в Гусятині та здали на брухт 800 кг алюмінієвих віконних рам.

Одного зі зловмисників, – 46-річного жителя Хмельниччини, правоохоронці застали на місці крадіжки. Згодом встановили його спільника – ним виявився місцевий мешканець  із села Троянівка.

«Корпус санаторію, до якого занадилися крадії, не функціонує. Зі слів виконуючого обов’язки керівника державного підприємства Михайла Думіха, у зв’язку з важким матеріальним становищем «Збруч» перестав існувати як одиниця, що надає санаторно-курортні послуги,  ще 2011 року. Зараз вирішується питання про те, щоб передати приміщення для облаштування реабілітаційного центру для бійців АТО», – повідомили у секторі комунікації Національної поліції Тернопільської області, передає ГУСЯТИНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Як встановили поліцейські п’ять ночей крадії різали, ламали, вибивали алюмінієві віконні рами. Загалом, назбирали майже вісімсот кілограмів металу, який збули у місцеві пункти прийому металобрухту, вилучивши за крадене близько 15 тисяч гривень.

Крадений брухт поліцейські вилучили.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*