Операція “Ы” та інші пригоди гусятинських прокурорів – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Операція “Ы” та інші пригоди гусятинських прокурорів

Пам’ятаєте смішний монолог прораба у комедії «Операция Ы»? «…В то время, как наши космические корабли бороздят просторы Вселенной…» Ну, справді, смішно… Але, проводячи аналогію з подією, про яку зараз розповімо, мешканцям села Городниця Гусятинського району Тернопільщини – зовсім не до сміху. А декому навіть лячно…

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

31-го травня відбулась сесія Городинецької сільської ради. Звичайна сесія, яка закінчилась безпардонним силовим візитом. Коли депутати почали розходитись, до них, у супроводі поліцейського (очевидно, для охорони…) підійшли люди у цивільному і представились працівниками Гусятинської районної прокуратури. При цьому, кажуть очевидці, будь-яких документів, які б засвідчували їх «прокурорське» походження – хлопці у цивільному не пред’явили. Натомість вимагали їх у депутатів. Так чого ж хотіли?

Зараз зрозумієте – чому ми згадали про «Операцию Ы». Переінакшуємо, до нашої ситуації, вислів прораба:»У той час, коли в гусятинській прокуратурі припадають пилом сотні, а,може, й тисячі нерозслідуваних справ, місцеві прокурори бороздять простори Городниці, аби провести дуже важливу операцію «Ы» на користь скандального агрохолдинга «Мрія».

Операція полягала у тому, що працівники прокуратури, зчиняючи певний тиск на депутатів, почали скликати до сільради мешканців села і змушувати селян заповнювати так зване «опитування». Його бланки були віддруковані заздалегідь і залишалось лише вписувати відповіді. Якщо коротко, то суть запитань зводилась до одного:»Чому ви відмовляєтесь співпрацювати з агрохолдингом «Мрія», а віддаєте свої земельні паї в оренду іншим підприємствам?» Доходило до того, що приставлений поліцейський за руки тягнув людей до сільради на прокурорське “опитування”. На селян явно тиснули, якщо не сказати – залякували… У деяких, особливо літніх, мешканців Городниці – просто руки трусились. Бо ж не кожного дня прокурори тебе «трусять»… Для довідки: повноваження прокурора регулюються Кримінальним процесуальним кодексом і Законом України «Про прокуратуру». Функції прокурора, як правило, зведені до надання вказівок слідчим, погодження клопотань, обвинувальних актів, підтримання державного обвинувачення у судах та інших процесуальних рішень. А в існуючій реальності робота «реформованих» прокурорів часто зводиться до банального підписування, підготовлених слідчим, документів. І,це- шкода, але дуже рідко прокурори беруть активну участь у розслідування кримінальних проваджень.

А тут, раптом, така бурхлива діяльність у провінційній Городниці. Наче там якийсь злочин століття було скоєно… Не стверджуємо, але маємо підстави висунути цілком обґрунтоване припущення – Гусятинська прокуратура діяла конкретно на користь агрохолдингу «Мрія». І операція «Ы» відбувалась за сценарієм – не хочете віддавати землю «Мрії», то ми вас “трохи опитаємо”. Чи то пак – залякаємо… P.S. Цей матеріал спрямовуємо особисто Генеральному прокурору України Юрію Луценку.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*