Стало відомо, як виглядатиме тернополянка Таня Песик у новому серіалі «Готель Галіція» – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Стало відомо, як виглядатиме тернополянка Таня Песик у новому серіалі «Готель Галіція»

У групі «VIP Тернопіль» у соцмережах опублікували фото актриси Тетяни Песик, яка гратиме роль Олесі у новому серіалі «Готель Галіція».

 

«Привідкриємо вам невелику таємницю. Саме так виглядатиме Олеся у майбутньому серіалі «Готель Галіція», – написали на сторінці у Фейсбуці віайпішники.

Незабаром серіал повинен вийти на українському телебаченні. Автор ідеї  – Тарас Стадницький – за сценічним амплуа Володька й партнер Тетяни Песик по сцені, пише “Погляд“, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

Нагадаємо, сварки та примирення «закоханої пари» з Тернополя Таньки та Володьки вже стали однією з родзинок скетчкому «Країна У», що виходить на каналі «ТЕТ». «Країна У» – український скетчком студії «Квартал-95» про життя молодих людей і не тільки є адаптованим українським клоном популярного англійського скетч-серіалу Маленька Британія. Вперше з’явився на телеканалі «ТЕТ» у 2013 році. В «Країні У» всі актори – з різних команд КВН: «Днепр», «Винніцкіє пєрци», «Остров Крим», «Збірна портових міст», «V.I.P», «Збірна блондинок України», «СМак ДонНАСА», «Одеські манси» й «Тріо Разниє».

Джерело: НОВА Тернопільська газета

Leave a comment

Your email address will not be published.


*