Степан Барна: Агенція регіонального розвитку сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості регіону – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна: Агенція регіонального розвитку сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості регіону

Невдовзі на Тернопільщині запрацює Агенція регіонального розвитку, робочу групу з питань створення якої було утворено ще в листопаді 2016 року. Відбулося це на основі спільного розпорядження голови Тернопільської ОДА Степана Барни та голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука. На даному етапі рішення про створення Агенції затвердили на сесії обласної ради.

Повідомляє сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

«Агенція регіонального розвитку – це ключовий елемент розвитку області, де інтегруються інтереси і зусилля експертів, можливості міжнародних проектів і технічна допомога донорів, які зараз працюють в Україні. Вона стане рушієм реформи децентралізації, сприятиме підготовці та реалізації програм і проектів регіонального розвитку, а також підвищенню інвестиційної привабливості регіону», – наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

При цьому він зазначив, що основними напрямами діяльності Агенції регіонального розвитку є формування системи регіонального розвитку, залучення інвестицій та нарощування експортного потенціалу, залучення міжнародної технічної допомоги для розвитку регіону, а також розвиток бізнесу, зокрема його фінансово-кредитна підтримка.

«Агенція регіонального розвитку працюватиме над залученням інвестицій в економіку області, ресурсів міжнародної технічної допомоги та фінансових організацій, братиме участь у міжнародних програмах і надалі працюватиме над створенням та покращенням умов для бізнесу. При цьому не менш важливо, що однією із багатьох функцій діяльності Агенції є розробка проектів та програм, які підтримуються Державним фондом регіонального розвитку, а також допомога об’єднаним територіальним громадам при підготовці ними різних проектів. Саме тому це хороший інструмент, за допомогою якого можна буде реалізовувати завдання і функції спрямовані на розвиток області», – акцентував Степан Барна.

Водночас, як зазначила директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА Галина Воляник, наразі тривають перемовини із потенційними співзасновниками Агенції регіонального розвитку задля залучення матеріального та кадрового ресурсів. «Законодавство передбачає, що засновниками можуть бути обласна адміністрація та обласна рада, а співзасновниками – асоціації органів місцевого самоврядування, наукові установи, експерти тощо. Натомість для нас основне, щоб співзасновники були дієвими і зайшли з матеріальним ресурсом. Адже діяльність Агенції дозволить зосередити важелі керування й координації проектів регіонального розвитку у єдиному центрі. До того ж така практика є досить дієвою у рамках проведення реформи децентралізації», – підкреслила Галина Воляник.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*