Степан Барна: Добрі дороги – це залучення інвестицій та розвиток туристичного потенціалу області – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна: Добрі дороги – це залучення інвестицій та розвиток туристичного потенціалу області

Тернопільська область – це понад 5 тис. км доріг загального значення, з них в межах 1,400 км – дороги державного значення. Тому у багатьох обставинах проблематика доріг на Тернопільщині є визначальною не лише з точки зору можливості пересування жителів області, а й з точки зору залучення іноземних інвестицій, створення сприятливого інвестиційного клімату, а також розвитку туристичного потенціалу. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час програми «Акценти тижня», що виходить щочетверга на телеканалі «ТТБ», повідомляє сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

За його словами, сьогодні навантаження, які лягають на дороги, – непропорційні. Адже вага вантажу транспортних засобів може сягати 50-60 тонн, тоді як раніше, коли ці дороги будувалися, дозволялося лише перевозити вагу у 10 тонн. Як наслідок, тепер дороги не можуть витримати навантаження, яке на них лягає, а відтак руйнуються.

«Нині без реального ремонту доріг, в даному випадку без ремонту з відповідною основою, нам не обійтися. Саме тому ми ще торік поставили собі за мету розпочати етап реконструкції та будівництва доріг на території області. Пріоритетними на Тернопільщині визначили дві дороги – траса М-19 «Тернопіль-Дубно» та траса Н-02 «Львів-Тернопіль». Власне, цього року заплановано спрямувати на ремонт доріг за цими напрямками близько 500 млн. грн. державних коштів», – зазначив Степан Барна.

При цьому він зауважив, що, крім державних коштів, в області працюють над залученням й кредитних коштів Європейського Союзу на умовах співфінансування. «Зокрема, цього року маємо отримати 148 млн. грн. кредитних коштів з умовою співфінансування 10%. Тобто 15 мільйонів гривень маємо залучити силами місцевих бюджетів. Ще одне із важливих джерел фінансування – це кошти від перевиконання митного збору. Таким чином, моє завдання, щоб цього року ми повноцінно завершили реконструкцію дороги Тернопіль-Дубно. Водночас для мене принциповими є якість будівництва доріг, контроль за виконанням робіт з боку громадського сектора, а також гарантія виконання цих робіт фірмою-підрядником, якою є «Техно-Буд-Центр», – підкреслив Степан Барна.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*