Степан Барна: «Наше завдання – максимально налагодити комунікацію між бізнесом та владою» – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна: «Наше завдання – максимально налагодити комунікацію між бізнесом та владою»

Найважливіше в роботі органів державної влади – не заважати. На цьому наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час конференції «Бізнес та влада: ефективний діалог заради розвитку підприємництва та торгівлі».

Повідомляє сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

За словами очільника області, такі зустрічі проводяться регулярно, адже безпосереднє спілкування з представниками бізнесу є надзвичайно важливим. «Моє завдання як голови адміністрації – максимально налагодити горизонтальну комунікацію між органами влади та бізнесом. Це допоможе відчути потенційну проблематику та отримати хороші умови для розвитку бізнесу», – наголосив Степан Барна.
Також він акцентував увагу на важливості створення прозорих принципів реалізації бізнес-проектів. Власне, завдяки яким за підсумками минулого року, до сектору економіки краю надійшов 161 мільйон доларів.
Одну з важливих ролей взаємодії між бізнесом та владою відіграють Центри надання адміністративних послуг. «Сьогодні система ЦНАПів є розгалуженою і суб’єктам підприємницької діяльності надається близько сотні послуг. Ми будемо й надалі працювати над збільшенням кількості таких центрів – цього року плануємо створити щонайменше п’ять в об’єднаних територіальних громадах. Наше завдання – мінімізувати людський фактор впливу на процес прийняття рішень, щоб бізнес отримував послуги в органах державної влади через інтернет», – підкреслив Степан Барна.
Водночас він зауважив, що цьогоріч Тернопільщина вперше долучилася до реалізації проекту з перевиконання митного збору. Завдяки цьому до місцевого бюджету надходить 50% коштів від митного перевиконання, які спрямовують на будівництво автошляхів. «Ми проводимо активні переговори з органами місцевого самоврядування та представниками влади, щоб стимулювали суб’єктів підприємницької діяльності розмитнювати товари на території Тернопільської області. Це дозволить залучити більше коштів від перевиконання митного збору», – зазначив Степан Барна.
За його словами, на сьогодні Тернопільщина отримала близько 50 мільйонів гривень завдяки митному перевиконанню, з яких 40 мільйонів гривень вже спрямовано на будівництво магістральної дороги «Тернопіль-Дубно».

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*