Степан Барна: Завдяки підтримці держави у наших планах – відкриття гематологічного відділення в обласній дитячій лікарні (ВІДЕО)

На території області проживає більше ста онкохворих дітей. А тому створення онкологічного та гематологічного відділення на базі Тернопільської обласної дитячої лікарні сьогодні – нагальна потреба. Ми маємо докласти максимальних зусиль для того, щоб хворі дітки були забезпечені належним лікуванням у повному обсязі. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час огляду дитячої лікарні.

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ТОДА.

За його словами, на даний момент надання медичних послуг третинного рівня, пов’язане з лікуванням дітей на онкологію та гематологію, здійснюється міською дитячою лікарнею. Утім, вона не має достатньо можливостей, щоб забезпечити повноцінне лікування.

«У наших амбітних планах – відкриття гематологічного відділення в обласному лікувальному закладі. Це дозволить забезпечити повноцінним лікуванням дітей, а також створити можливості та комфорт для лікарів та медпрацівників. Саме тому, ми запланували виділити з Державного фонду регіонального розвитку 8 мільйонів гривень на його відкриття. Власне, сьогодні ми щиро радіємо, що завдяки суттєвій підтримці держави, яка виділяє для нашої області вже третій рік поспіль значне фінансування, ми маємо таку можливість», – підкреслив Степан Барна.

Він також відзначив, що 2018 рік буде визначальним з точки зору підтримки обласної дитячої лікарні. Адже стратегія підтримки цього закладу продовжується й надалі.

«З медичної субвенції на 2018 рік ми передбачили фінансування на придбання медикаментів на суму майже 8 мільйонів гривень, тобто сьогодні, будучи в дитячій лікарні, ми могли зайти у будь-яке відділення і перепитати батьків, чи вони отримують безкоштовні ліки. І взагалі це унікальний медзаклад, тому що більше 15 тисяч дітей щороку проходить тут стаціонарне лікування і майже 50 тисяч дітей отримують медичні консультації. Тому ми й надалі будемо підтримувати цю лікарню і сподіваюся, що проект з відкриття гематологічного відділення нам вдасться реалізувати ще цього року», – зазначив голова ОДА.

Сюжет телеканалу TV-4:

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*