У Збаражі відновлено роботу горілчаного заводу – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У Збаражі відновлено роботу горілчаного заводу

У Збаражі офіційно відновлено роботу заводу, започаткованого ще у 1946 рооці, де на той час вироблялися виноградні, плодово-ягідні вина, соки, морси, мармелад, зефір, лікеро-горілчані вироби. Тривалий час завод не експлуатувався у зв’язку з відсутністю у держави коштів на реконструкцію, на заміну застарілого обладнання, будівель і споруд, які стали непридатними.

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на обласну раду.

Сьогодні ж завод оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє виготовляти продукцію практично без участі людини та є показником високого стандарту якості ТМ “Калганоф”. Особливістю підприємства є також наявність власної артезіанської свердловини глибиною 70 метрів, що розташована на території заводу. Експерти кажуть, що якість води для приготування горілки —один з найголовніших елементів.

До урочистого відкриття оновленого «Збаразького Горілчаного Заводу» долучилися голова обласної ради Віктор Овчарук, голова ОДА Степан Барна, Народні депутати України Сергій Лабазюк та Ігор Побер.

«Сьогодні ми стаємо свідками того, як Тернопільська область стає на стежку повернення до того стану, коли вона займала четверте місце в Україні за показниками виготовлення спирту. Відкриття та реконструкція таких підприємств є явищем позитивним., адже веде за собою створення робочих місць, сплату податку та, відповідно, поповнення обласного бюджету. Особливо це актуально в нашій аграрній області, де є велика кількість необхідної та якісної сировини», – зазначив Віктор Овчарук.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*