Віктор Овчарук: «Створення госпітальних округів – це можливість надавати якісні медичні послуги та зберегти високопрофесійні кадри» – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Віктор Овчарук: «Створення госпітальних округів – це можливість надавати якісні медичні послуги та зберегти високопрофесійні кадри»

Голова обласної ради перебував з робочою поїздкою у Чорткові. Разом із керівництвом району Віктор Овчарук ознайомився із можливостями та перспективами створення та розвитку південного госпітального округу, центр якого планується зосередити на базі Чортківської районної лікарні.

«У мене чітка і принципова позиція – створення окружних лікарень є тим кроком, який повинен зробити  медицину на місцях  якіснішою та професійнішою. У селах та містечках є чимало лікарень.  Чи  ризикне хтось із мешканців  потрапити до лікаря, який  робить лише кілька операцій на рік чи приймає лише кілька пологів?

Переконаний, питання риторичне. Кожен хоче потрапити до лікаря, який має щоденну практику, – наголосив Віктор Овчарук. – Створення госпітальних округів – це можливість  надавати якісні медичні послуги та звиплекати високопрофесійні кадри. У такому медичному закладі, де обслуговуватимуться тисячі пацієнтів із кількох районів, збережуться та виростуть справжні фахівці із значним досвідом».

Під час обговорення йшлося і про перспективи створення перинатального центру другого рівня на базі Чортківського  районного пологового будинку, де б працювали фахівці із районів, які входять до госпітального округу. Умови, включаючи обладнання, є цілком достатніми. Так, пологовий будинок  розрахований на те, щоб приймати до півтори тисячі пологів на рік.

Віктор Овчарук під час зустрічі із головним лікарем центральної районної лікарні Романом Чортківським обговорив ідею передачі приміщення Чортківського шкірвендиспансеру   для потреб Центру  екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Натомість в одному з корпусів районної лікарні відкриється відділення такого профілю, де будуть працевлаштовані працівники диспансеру. У планах – створення хоспісу у Чорткові.

Дискусія не завершена, наголосив голова обласної ради. Адже є багато ідей та задумів.

«Лікарня повинна стати ефективним закладом охорони здоров’я, де висококваліфіковані  медичні працівники надають  послуги високої якості, незалежно від місця розташування – чи то в обласному центрі, чи то в госпітальному округу, – додав Віктор Овчарук. – Ці заклади повинні бути добре оснащені, у тому числі діагностичною апаратурою, та працювати так, щоб нею користувалися усі, кому це необхідно. Ми прагнемо цього, аби нашим тернополянам надавалася уся необхідна допомога саме у нашій області  висококваліфікованими лікарями, медсестрами та іншими фахівцями. У цьому суть реформи. За таким принципом  організації медичної допомоги йшли нині потужні держави – Канада, Чехія, Словаччина, Фінляндія».

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*