Віктор Павлік розповів про свій шлях до звання народний артист – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Віктор Павлік розповів про свій шлях до звання народний артист

Цьогоріч Віктор Павлік став народним артистом України. Як вітали зіркові друзі про це розповів у передачі “Світське життя” на телеканалі 1+1, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

“Останні 10 років мене оголошували на концертах народним. На початку я казав, що це не так. Потім махнув рукою. У нас часто мінялися президенти. Тільки підготовлю документи на звання, а тут вже міністри культури мінялися і документи не дійсні. Потім головна адміністрації інший, знову документи не дійсні. Я їх переробляв разів 5 і подумав хай буде воля Божа, – говорить Віктор Павлик. Розповідає, хто з відомих друзів його вітав. – Іво Бобул, Павло Зібров, дзвонили багато друзів, було приємно. Мама плакала від радості щиро. 1998 року, коли я отримав звання Заслуженого артиста, то мамі в село прийшла телеграма від Леоніда Кучми: “Ваш син отримав звання”. Цього разу я подзвонив сам і повідомив їй, що отримав народного”, – говорить Віктор Павлік.

Раніше репер Потап заявив, що відмовиться від звання народного артиста, якщо отримає.

“Я відмовлюся від звання. Дайте народного артиста – я не візьму”, – говорить Потап.

“Для мене це ніколи не мало значання. Потап – народний артист, і я – народний артист, нас і так любить народ, усі. А Потап якось сказав: “Подивись, ти бачила хто в цьому списку? Хто там? Я навіть не знаю цих людей, якісь безкоштовні місця роздають”, – коментує слова колеги Настя Каменських.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*