Звернення Управління СБУ в Тернопільській області – ЗБАРАЗЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Звернення Управління СБУ в Тернопільській області

Напередодні Нового року та Різдвяних свят Управлінням СБ України в Тернопільській області спільно з іншими правоохоронними органами в межах своїх повноважень  вживаються посилені заходи захисту важливих об’єктів життєзабезпечення регіону та убезпечення місць масового перебування людей. Аби запобігти ймовірним правопорушенням та провокаціям, правоохоронці нестимуть службу в посиленому цілодобовому режимі.

Управління СБУ в Тернопільській області звертається до адміністрації підприємств, установ і організацій, а також до мешканців та гостей краю з проханням зберігати пильність.

Якщо Вам стало відомо про прибуття та перебування у регіоні підозрілих осіб, факти та наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, просимо невідкладно повідомляти УСБУ на телефон довіри  (0352) 52-90-00, або на гарячу телефонну лінію Управління (067) 352-31-00.

Нагадуємо, що у випадку виявлення предмета, якому притаманні ознаки вибухового пристрою, громадянам необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

 

  • не наближайтеся, не торкайтеся, не розкривайте, не переміщуйте знахідку, не заливайте її рідиною та не засипайте піском;
  • не дозволяйте підходити іншим людям;
  • негайно повідомте правоохоронні органи!
  • не користуйтесь мобільним телефоном безпосередньо біля виявленого предмета – він може здетонувати!
  • запам’ятайте час, коли ви знайшли підозрілий предмет.
  • обов’язково дочекайся прибуття працівників правоохоронних органів: ви – важливий свідок.

 

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю

УСБУ в Тернопільській області

Leave a comment

Your email address will not be published.


*